پنجشنبه 27 تير 1398   01:16:54
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار
اخبار

 • 1395/9/24 چهارشنبه
 • استاندار:
  استاندار: زیرساخت های لازم در راستای سرمایه گذاری هلدینگ کشاورزی کمیته امداد در استان فراهم شود
  سید موسی خادمی، در دیدار با مدیران هلدینگ کشاورزی کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار داشت: سرمایه گذاری مجموعه های سرمایه گذاری غیردولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اینکه این استان به دلیل محرومیت یکی از استانهای هدف نهادهای حمایتی است ارزش بالایی دارد.
  وی، افزود: نهادهای غیردولتی و حمایتی به دلیل برخی مسئولیت های اجتماعی آماده سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند و وظیفه دستگاه های اجرایی استان آماده کردن زیرساخت ها و اخذ مجوزهای لازم در این زمینه است.
  وی، با بیان اینکه راه اندازی هشت مجتمع اقتصادی تولیدی و خدماتی توسط کمیته امداد خمینی(ره ) در استان از مصوبات سفر هیأت دولت بود، اظهار داشت: در استان آمادگی لازم برای فراهم آوردن زمینه های اجرایی شدن این مصوبه وجود دارد و پس از تشکیل این نشست تیم کارشناسی موظف به بررسی نقاط، ظرفیتها و مناطق استان برای احداث این مجتمع ها می شوند.
  خادمی، افزود: پس از ارایه گزارش توسط تیم کارشناسی شامل نماینده های هلدینگ اقتصادی و کارشناسان و مدیران دستگاه های مرتبط کشاورزی و صنعتی استان، مجددا جلسه ای با هلدینگ کشاورزی کمیته امداد برگزار و تصمیمات اجرایی در آن نشست اتخاذ می شود.
  استاندار ،خاطر نشان کرد:  استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف کشاورزی ,کشت صنعت، گیاهان دارویی گل، دامپروری  و دامداری، شیلات و ... آماده بسترسازی برای سرمایه گذاری است.
  مدیرعامل هلدینگ کشاورزی نیز در دیدار با استاندار گفت کارشناسان و نخبگان هلدینگ کشور برای اجرایی کردن طرح های اقتصادی در کهگیلویه وبویراحمد آمادگی کامل دارند.
  مهندس غنی زاده، خاطر نشان کرد: مجموعه هلدینگ کشاورزی کشور  بر اجرای طرح های تولیدی کشاورزی  با توجه به   سیاست های اقتصاد مقاومتی تأکید دارد.
  وی، افزود: علاوه بر این بازده اقتصادی، سودآوری، نوآوری در نوع سرمایه گذاری، کاهش هزینه تولید ، بهینه سازی نژادهای بومی ،بهره گیری از ظرفیت صنایع تبدیلی و استفاده از تجربیات نخبگان از اولویت های هلدینگ بخش کشاورزی در سرمایه گذاری است.
  غنی زاده، گفت: هلدینگ بخش کشاورزی با تکیه به منابع داخلی، عزم راسخ و توان مدیریتی و عملیاتی مجموعه اقدام به سرمایه گذاری می کند و در مراحل بعدی در صورت امکان از ظرفیت بانک ها استفاده می کند.
   

  بيشتر
  مجری سایت:شرکت سیگما