پنجشنبه 27 تير 1398   01:03:14
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار
اخبار

 • 1395/9/24 چهارشنبه
 • استاندار:
  استاندار: کهگیلویه وبویراحمد آماده سرمایه گذاری با اوقاف و امور خیریه است
  دکترسیدموسی خادمی در دیدار عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، افزود: مردم کهگیلویه وبویراحمد مردمی تمام شیعی و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(ع) هستند و احترام ویژه ای برای امام زادگان قائلند.
  استاندار اظهار داشت: کهگیلویه وبویراحمد، استانی است که محل مرقد مطهر تعداد زیادی از امام زادگان واجب التعظیم و بقاع متبرکه می باشد و سرمایه گذاری در این استان می تواند، تحول شگرفی در حوزه فرهنگی و گردشگری مذهبی ایجاد کند.
  خادمی یادآور شد: درآمد مرقد مطهر امام زادگان(ع) و بقاع متبرکه در این استان تاثیر زیادی در ساخت، مرمت، نوسازی و بازسازی انبیه و این اماکن مقدس ندارد و از اوقاف و امور خیری کشور انتظار است در این خصوص توجه ویژه به استان داشته باشند.
  استاندار، برگزاری کنگره بین المللی امام زاده بی بی حکیمه(س) خواهر حضرت امام رضا (ع) را از برنامه های فرهنگی و مهم این استان بیان کرد و افزود: نیازمند همکاری و کمک سازمان اوقاف و امورخیریه کشور برای هرچه مطلوبتر برگزاری این کنگره عظیم و بین المللی هستیم.
  قائم مقام اوقاف و امور خیریه کشور از تلاش و پیگیری مستمر استاندار در برگزاری کنگره های ملی و بین المللی امام زاده بی بی حکیمه (س) و در خصوص مشکلات اماکن مذهبی این استان تقدیر کرد و گفت: این سازمان با توجه به اهمیت و تعداد زیاد بقاع متبرکه و اماکن مذهبی در این استان، نهایت همکاری را با مسئولین و متولیان امر خواهد داشت.

  بيشتر
  مجری سایت:شرکت سیگما