پنجشنبه 27 تير 1398   01:58:32
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار
اخبار

 • 1395/9/24 چهارشنبه
 • استاندار:
  استاندار:کهگیلویه وبویراحمد استانی جوان و مستعد است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد
  سید موسی خادمی افزود: امروزه جوانان و ورزشکاران این استان با وجود برخی کمبودها در میادین ملی و بین المللی خوش می درخشند و بارها پرچم پر افتخار ایران اسلامی را در خارج از مرزها به اهتزار در می آورند.
  استاندار نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به امر ورزش و سلامتی و تندرستی جوانان را بی سابقه خواند و افزود: انتظار می رود دولت ،مقوله ورزش را در این استان به صورت ویژه حمایت کند و باعث شکوفایی استعدادهای نهفته جوانان این دیار غیور و قهرمان شود.
  استاندار افزود: به دلیل وضعیت نامطلوب استان در برخی شاخص ها لازم است در همه حوزه ها از جمله منابع، امکانات و تقویت نیروهای انسانی کهگیلویه وبویراحمد جزو استانهای خاص و ویژه جهت  تخصیص اعتبارات مناسب قرار گیرد.
  وی، با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان باید به دنبال جذب اعتبارات ملی در این حوزه باشد، تأکید کرد: با توجه به سیاسیتهای دولت تدبیر و امید ،حوزه جوانان استان با هدف افزایش شور و نشاط و پویایی اجتماعی در میان جوانان می بایست مورد توجه و پیگیری جدی مدیران این حوزه قرار گیرد.
  سید موسی خادمی استعداد یابی جوانان و تقویت این توانمندی ها را از اولویتهای مهم دولت خواند.
  معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست، کهگیلویه وبویراحمد را استانی توانمند در همه بخشها به ویژه روحیه پهلوانی و جوانمردی دانست.
  امیر رضا خادم گفت:مدیر جدید ورزش و جوانان استان را مدیری پیگیر در جذب اعتبارات ملی و نفت دانست و اظهار داشت: علوی که پیش از این در ورزش و جوانان استان های مازندران و قزوین مشغول بوده است از مدیران توانمند این حوزه در کشور است و مسلما معرفی ایشان برای مدیریت ورزش و جوانان استان یک اتفاق خوب است.
  امیررضا خادم، افزود: امیدواریم با انتصاب ایشان استان کهگیلویه و بویراحمد در المپیک 2020 حضور درخشانی داشته باشد.
  وی، با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های جوان کشور است، اظهار داشت: وزیر جوانان و ورزش حوزه جوان را خیلی جدی می گیرد و برای ساخت خانه جوان در سطح کشور تلاش جدی دارند.
   

  بيشتر
  مجری سایت:شرکت سیگما