پنجشنبه 27 تير 1398   01:56:15
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار
اخبار

 • 1395/9/24 چهارشنبه
 • استاندار از واحدهای حوزه معاونت عمرانی استانداری بطور سرزده بازدید کرد
  سید موسی خادمی در این بازدید آشنائی با برخی مشکلات و نیازمندی های کارکنان را از نزدیک دلیل بر این دیدار بیان کرد و پای صحبت ها و درد دل کارمندان نشست.
  خادمی در این دیدار، توسعه و حرکت استان را مدیون افکار، برنامه ریزی و تلاش مستمر و صبر، اراده و توان نیروهای خدوم و پای کاری دانست که دلسوزانه پیگیر امور مردم هستند.
  استاندار در این بازدید از بخش های محتلف حوزه شهری و روستائی معاونت امور عمرانی استانداری خواست، نسبت به مطالبات مردم به ویژه روستائیان حساس باشند و سعی کنند، رضایتمندی مردم را در اولویت فعالیت های کاری خود قرار دهند.
  خادمی از واحدهای مدیریت بحران، بازرسی و حوزه  فنآوری اطلاعات استانداری هم بازدید کرد و فعالیت ها، وظایف و ماموریت این بخش ها را بسیار مهم و حساس بیان کرد.
  استاندار در دیدار کارکنان سامانه سامد برپاسخگوئی به نیازمندی های مردم تاکید کرد و از مدیر و مجموعه مربوطه خواست، سعی کنند، هیچ نامه ای از مردم در جریان سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان بدون پاسخ نماند و تاکید کرد: در این خصوص رضایتمندی و اعتماد مردم جزء اولویت های اصلی باشد.
  خادمی اظهار داشت: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان بیش از 10 هزار و 300 نامه از سوی مردم از طریق سامانه سامد و به صورت تلفنی در این سامانه ثبت شد که تاکنون به بخش اعظمی از این درخواست ها پاسخ داده شد و به بانک ها و دستگاه های اجرائی مربوطه و دستگاه های خدمات رسان ارجاع داده شد.
  استاندار همچنین در سایت سامانه سامد به یکی از تماس گیرندگان پاسخ داد.

  بيشتر
  مجری سایت:شرکت سیگما